Sosyal Medya Danışmanlığı Pazar Lideri

Sosyal Medya Uzmanı Pazar Lideri
Sosyal Medya asistanlığı yönetimi ile profesyonel olarak yönetilen sosyal medya accountlarınız aracılığıyla şirket topluluğunuz ve potansiyel alıcılarınız ile bağlantı kurun!
linkedin reklamlarınız ve her gün hazırlanan muhteşem video ve grafik gönderiler ile profesyonel 618medya dijital pazarlama ekibi adınızı tüm Danimarka’ya ulaştırsın!
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve hatta Pinterest gibi tüm sosyal medya platformlarında aynı anda olarak ilgilenilen üyelikleriniz ile en yüksek isim bilinirliği elde edin…
Sosyal Medya Danışmanlığında Sektör Lideri ile çalışın, farkı görün.
Sosyal Medya Ajansı ile Markanızı Büyütün!
ÇAĞIMIZIN YÜKSELEN POPÜLER TRENDİ SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI
Sosyal Medya ile Daha Bilinir!
Sosyal Medya yönetiminizin uzmanlar tarafından yönetilmesi, topluluğunuzun gözündeki içerik kalitenizi ve gücünüzü arttırırken aynı zamanda firmanız ve ürünleriniz hakkında halkı bilgilendirme de en güçlü iletişim yeri olur.
Profesyonel hazırlanmış grafikler, göz alıcı animasyon videolarınızı topluluğunuz ile buluşturun!
En seçkin dijital dönüşüm ekibi ile 618Medya’nın eşsiz partnerleri arasında sizde yerinizi alın ve sosyal medya uzmanı bir ajans ile en yüksek ciroyu elde edin…
Her firmaya uygun ve her bütçeye hazırladığımız sosyal medya yönetim paketlerine göz atıp, dönemimizin en doğru iletişim kanalını 618Media dijital dönüşüm ekibinin ellerine bırakın.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN DANIŞMANLIĞI DÜRÜST ELLERDE
Sosyal Medya Ajansımızın ve Firmanızın Başarılarını Birleştirelim
Sosyal medyadaki güç, kimi zaman şirketler için doğrudan büyük bir pazarlama aracı olabilirken, diğer bir çok şirket için ise marka prestiji ve danışman ile iletişimin arttırılması için en mükemmel araç olarak kullanılabilir, sizde şirketinizi sosyal medya uzmanları ve iyi bir sosyal medya asistanı ile büyükler arasına katın!
618Media’nın sosyal medya yönetimi hizmeti ile tüm İzmir’de görünür olabilirsiniz…
Doğru İçerik Paylaşımı
Her seferinde Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro gibi araçlarla doğru olarak hazırlanmış görsellerinizi topluluğunuza gösteririz, böylelikle insanların ilgisini çekebilir, sizi takip edenlerin hoşnutluğunu kazanabilirsiniz.
Çekiliş Yönetimi
Sosyal Medya kampanyaları ile çok ucuz maliyetler ile müşterilerinizle ilişki kurabilir, firmanızı ve ürünlerinizi topluluğunuza sevdirebilirsiniz...
Instagram Reklamları
Sosyal Medya reklamları ile sınırlarınızın dışına çıkabilir, tanınmadığınız çevrelerde de başarı elde edebilirsiniz, üstelik belirli bir bütçeye kadar ek reklam yönetim ücreti ödemezsiniz...
Pinterest Düzenlemesi
Sosyal Medya hesaplarınızı düzenler, doğru bağlantı, düzenlemeleri ve optimizasyonu yapar, özel hazırlanmış içerikler ile profesyonel bir yapı kurarız...
İnsanlarla Doğrudan İletişim
Sosyal medya uzmanı hizmeti aldığınızda topluluğunuz ile doğrudan iletişim kurabilir, aldığınız feedbackler, istek ve öneriler ile müşteri memnuniyeti ve isim bilinirliğinizde 10' kata kadar artış elde edebilirsiniz...
Detaylı Etkileşim Raporu
görsellerinizin ve reklamlarınızın ulaşımını, aldığınız geri dönüşleri, maliyetlerinizi ve şuan ki Sosyal Medya konumunuzu raporlayabiliriz, böylelikle görsellerinizi düzenlemeniz oldukça kolay olur.
ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ SOSYAL MEDYA YAZILIMLARI
Gerçek Sosyal Medya Yönetimi!
Sosyal Medya Üyelikleriniz her ne kadar gerçek insanlar tarafından yönetilse de, 618 Medya içinde özel geliştirilmiş yazılımlar ile sosyal medya hesaplarınızın büyümesi sağlanır.
Şirket vizyonumuza göre en önem verdiğimiz şey bir katma değer yaratmak ve sizin yapabileceklerinizden daha güçlü ve büyük şeyler yaparak aldığımız parayı sonuna kadar hak etmektir.
Özel yazılımlarımız ve 7/24 çalışan sunucularımız ile sosyal medya üyeliklerinizi sürekli analiz eder, kitlenizin büyümesini sağlarız, yapay zeka yazılımlar ve gelişmiş algoritmalar ile twitter reklamlarınızı oluştururken çok özel reklam stratejileri ile “tanıtım yap” butonu ile verilen tanıtımlara göre bir kaç adım önde oluruz.
Gelişmiş web tabanlı programlar ile 618media.com sosyal medya üyeliklerinizi yönetir, eş zamanlı sosyal medya paylaşımları ile saatler sürecek işlerinizi bir kaç dakikada sonuca ulaştırırız.
Dijital pazarlama uzmanları, algoritmik reklam yönetimi ve uzman yazılımcı kadrosu ile 618 Media size hizmet vermeye hazır!
Dünyanın en iyi sosyal medya ajansından
BİRLİKTE VE ÇOKLU SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Dünyanın En Büyük Sosyal Medya Ağlarındaki Doğru ve Profesyonel Yaklaşımımız İle Hedeflerinize ve İnsanlara Daha Yakın Olun...
Eş zamanlı sosyal medya yönetimi ile potansiyel müşterilerinizi tüm sosyal medya platformlarında yakalayın ve şirket bilinirliğinizi en yüksek seviyeye ulaştırın, üstelik sosyal medya yönetimi için her platform başına ayrı ayrı ek ücret ödemezsiniz!
Bulunduğunuz alanda bilinen bir şirket olmanın yolu, profesyonel sosyal medya yönetimi ile mümkün!
Gerçek bir sosyal medya uzmanı ile çalışın!
Sektördeki konumunuzu belirleyin
Sektörünüzdeki başarı hedeflerinizi belirleyip rakiplerinizi analiz edin, istediğiniz sonuca anında ulaşın!
Takipçileriniz ile eş zamanlı iletişim kurun.
Takipçilerinizin istek ve önerilerine anında yanıt verebilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
Potansiyel Müşterilerinizi Keşfedin
Facebook reklamları ile henüz sizi keşfetmemiş potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
Performansınızı Yükseltin
İletilen bildirim oluşturduğunuz artı ve yanlışları tespit edebilir, performansınızı arttırabilirsiniz.
Sosyal Medya hesaplarınızı uzmanlarına emanet edin!
Sosyal Medya Uzmanlığı hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanlarının yeteneklerini görmek için websitemizdeki formu doldurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *